Kişisel bilgilerimi satmayın veya paylaşmayın

Gizlilik Politikamızda açıklandığı gibi, çerezler ve benzer teknolojiler aracılığıyla da dahil olmak üzere bizimle ve web sitemizle olan etkileşimlerinizden kişisel bilgiler topluyoruz. Bu kişisel bilgileri reklam ortakları da dahil olmak üzere üçüncü taraflarla da paylaşabiliriz. Bunu size diğer web sitelerinde ilgi alanlarınıza daha uygun reklamlar göstermek için ve gizlilik politikamızda belirtilen diğer nedenlerle yapıyoruz.

Farklı web sitelerindeki etkileşiminize dayalı olarak hedefli reklam amacıyla kişisel bilgilerin paylaşılması, belirli ABD eyaleti gizlilik yasaları kapsamında "satış", "paylaşım" veya "hedefli reklam" olarak değerlendirilebilir. Yaşadığınız yere bağlı olarak bu faaliyetlerden vazgeçme hakkına sahip olabilirsiniz.

Web sitemizi Küresel Gizlilik Kontrolü devre dışı bırakma tercih sinyali etkinken ziyaret ederseniz, nerede olduğunuza bağlı olarak, bunu kişisel bilgilerin "satışı" veya "paylaşımı" olarak değerlendirilebilecek faaliyetten çekilme talebi olarak değerlendireceğiz. Web sitemizi ziyaret etmek için kullandığınız cihaz ve tarayıcıya yönelik hedefli reklam olarak kabul edilebilecek bilgiler veya diğer kullanımlar.